Земельні торги в системі Прозорро.Продажі

Вже зовсім скоро в Україні запрацює ринок, який допоможе більшості громадян чесно і прозоро реалізувати свої земельні ділянки. Якщо раніше продаж землі була неможлива, то після нововведення кожен українець зможе продати свою землю за допомогою прозорої системи аукціонів Прозорро.

Завдяки такій системі https://sale.ueex.com.ua/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-na-elektronnomu-majdanchyku-tov-ueb більше не буде хабарів та інших корупційних схем, так як всі торги проходять відкрито за допомогою мережі Інтернет.

Будь-яка людина може спостерігати за проведенням аукціонів, що позбавляє від багатьох шахрайських схем. Найчастіше за процесом проведення торгів спостерігають громадські діячі і волонтери. Якщо відбудуться порушення, то це буде оприлюднено і всі дізнаються про порушників. Такий стан зупиняє нечесних людей, які раніше брали участь в сірих схемах, отримуючи відкати.

Де буде продаватися земля?

Земельні ділянки можна буде купити на платформах, які працюю в системі Прозорро.Продажі. До однієї з таких платформ можна віднести Українську енергетичну біржу. Після переходу на сайт і реєстрації можна буде взяти участь в торгах, які проводяться на парних і прозорих умовах.

Раніше будь-які торги були закритими, що допомагало залишатися ринку в тіні. Але на даний момент все торги можна відстежити, до того ж доступ має кожен громадянин, у якого є підключення до мережі Інтернет.

Не тільки землю, а й інші лоти можна виставляти в системі Прозорро. Для більшості українців впровадження такої системи стало проривом, і вони гідно оцінили нововведення. Тепер не потрібно боятися, що товар доведеться продавати нижче ринкової вартості або давати хабарі, щоб реалізувати його за вигідною вартістю. Система ставить всіх учасників в рівне становище, переможе той, хто зробить найвищу ставку на лот. А вартість лотів на відкритих аукціонах істотно вище, ніж було раніше при закритих торгах.

Якщо ви бажаєте продати землю, то переходите на сайт Української енергетичної біржі і проходите реєстрацію. Ринок землі стартує вже з 1 липня 2021 року і ви зможете продати або купити земельну ділянку абсолютно законно і відкрито.