Мета Асоціації «Біржові та електронні майданчики»

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» серед незалежних об’єднань є однією з ключовою. Таке об’єднання виникло внаслідок того, що більшість підприємств вирішили надати свій вплив на пристрій відносин на ринку. У складі Асоціації є організації, які надають послуги біржових перекладів на ринку. Кожна дія таких організацій відбувається виключно в рамках чинних законів.

Яку мету ставить перед собою Асоціація «Біржові та електронні майданчики»?

Завдяки грамотному управлінню було створено воістину робоча система, яка бере на себе відповідальність виконувати функції проведення торгів і виконанням операцій. У планах проекту включено забезпечення парності і прозорості будь-якого ринку товарів і їх ефективна діяльність з точки зору всіх учасників Асоціації.

Варто зазначити, що подібного об’єднання в Україні просто не існує. Створення такої Асоціації було викликано необхідністю формування чесних і правильних ділових відносин між біржами, а також формування відносин з державою.

Хто може стати членом Асоціації?

В Асоціацію входять товарні групи і спеціально створені інтернет-платформи, котрі здійснюють свою діяльність на території України. Членами Асоціації https://aeaep.com.ua/info/asotsiatsiia-birzhovi-ta-elektronni-majdanchyky-misiia-tsili-uchasnyky/ є електронні платформи, організації з приватною формою правління, інсайдерські фонди, електронні торгові платформи, ринки товарів, джерела торгівлі, енергетичні та товарні ринки.

Якщо перейти на офіційний сайт Асоціації, то можна отримати великий кількість корисної і потрібної інформації. На сайті розміщена інформація з контактами, необхідними документами, які потрібно відправляти для отримання членства Асоціації. Також сайт здобуде велику кількість інших відомостей.

Асоціація ставить перед собою мету створінь надійної і стабільної роботи всіх торгових майданчиків. На сьогоднішній день існують електронні торгові платформи, які є загальнодоступними абсолютно для всіх учасників і спостерігачів. Швидкість проведення угод обумовлюється тим, що платформи є електронними. Юридичними органами здійснюється контроль правової підтримки інтересів, отже, електронні платформи мають переваги, що і звичайні торгові форми. Все це сприяє тому, що покупка і продаж товарів, а також послуг збільшує суперництво, економіка держави стає сильнішою, формуються торгові чесні відносини.